Technik údržby – Elektrikář PLC

Beroun

NÁPLŇ PRÁCE

  • Preventivní denní kontroly agregátů a zařízení po stránce elektro. Zajišťuje opravy strojů, elektrických zařízení a rozvodů ve všech prostorách výrobního závodu.
  • Kontroluje stav strojů při preventivních prohlídkách pro zajištění následné minimální poruchovosti strojů a elektrických zařízení.
  • Spolupracuje s ostatními kolegy na opravách strojů, je jim nápomocen při diagnostice PLC systémů Simatic, robotů ABB, frekvenčních měničů a pod.
  • Provádí evidence prohlídek, oprav a výměn ND v údržbovém systému Patriot.
  • Přispívá inovačními nápady k zefektivnění výrobního procesu.
  • Spolupracuje s odborem BOZP v oblasti odstraňování elektrických závad a opravy strojů k zajištění bezpečného pracovního prostředí.

POŽADUJEME

  • SPŠ nebo SOU s maturitou v oboru elektronik/elektromechanik.
  • Platné osvědčení podle vyhlášky 50-78 sbírky, minimálně §6.
  • Znalost čtení elektro dokumentace, základy diagnostika a úpravy PLC a SIMATIC S7.
  • Přehled a orientace v ČSN okruh elektro.
  • Znalost němčiny nebo angličtiny na komunikativní úrovni výhodou.

NABÍZÍME

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Bonusový systém pro zaměstnance.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na dovolenou.
  • Příspěvek na životní pojištění nebo příspěvek formou Cafeterie (lze čerpat na zdraví, sport, kultura, dovolená).
  • odměna při příležitosti pracovního nebo životního jubilea.

Máte o tuto pozici zájem?

Pošlete nám strukturovaný životopis – těšíme se na Vaši reakci!

Informace o pozici

PoziceTechnik údržby - Elektrikář PLC
Místo výkonu práceBeroun
Datum nástupuIhned
Mzda38 000 – 42 000,-

Kontakt

377 921 989