Kladno

NÁPLŇ PRÁCE

  • Opravy výrobního i nevýrobního zařízení. Předávka informací o opravách na nadřízeného a provádění záznamů o zjištěném stavu stroje a vykonané opravě. Zavádění nápravných opatření při vzniknutí problému.
  • Preventivní údržba zařízení podle stanoveného harmonogramu.
  • Podpora operátorů při obsluze výrobního zařízení.
  • Účast na zlepšování strojního zařízení v procesu výroby a zavádění nových technologií do výroby.
  • Aktivní předcházení poruchám a bezpečnostním rizikům na strojním zařízení jejich pravidelnou kontrolou.

POŽADUJEME

  • Zkušenosti s opravami a údržbou výrobního zařízení (i v rámci studia)
  • Střední odborné vzdělání technického směru, maturitní zkouška výhodou
  • Vyhláška 50/1078 Sb. § 5a vyšší je výhodou, nikoliv podmínkou
  • Znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, Outlook) na uživatelské úrovni
  • Orientace v technické dokumentaci a výkresech
  • Samostatnost, schopnost řešit technické problémy, manuální zručnost, spolehlivost

NABÍZÍME

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost postupu a dalšího rozvoje
  • Zajímavou mzdu a nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Práci v bezva kolektivu a férový přístup
  • Extra týden dovolené
  • Dotované stravování
  • Roční bonus
  • Penzijní připojištění 3 % z měsíční hrubé mzdy příspěvek firmy
  • Akce pro zaměstnance
  • Mzda 191 Kč/hod. + 2.300 Kč bonus

Informace o pozici

Pozice Mechanik
Místo výkonu práce Kladno
Datum nástupu ihned