Domažlice

Náplň práce:

  • vedení a organizace práce pracovníků ve směnném provozu
  • zaučení a vedení pracovníků
  • vstupní a výstupní kontrola výrobků a zboží
  • koordinace toku materiálu a výrobků
  • řešení technických otázek a zajištění materiálu pro provoz
  • evidence zakázek v montážní knize, příp. elektronicky
  • kontrola dodržování dohodnutých termínů, produktivity a kvality práce (kontrola čipování práce a dodržování pracovních postupů)
  • udržování čistoty a pořádku na pracovišti, kontrola třídění odpadů
  • kontrola dodržování bezpečnosti práce
  • vytváření a tisk dodacích listů
  • kontrola materiálů před odesláním zákazníkovi

Požadujeme:

  • zkušenost s vedením lidí
  • zkušenost z výrobní firmy
  • znalost čtení v technické dokumentaci výhodou
  • znalost NJ či AJ výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

  • nástupní plat 35.000 Kč + prémie
  • příplatky poskytujeme dle ZP
  • dovolená 4 týdny
  • možnost využití služebního vozidla na 1% i pro soukromé účely

Úvazek: 3 směny (fond hod. 37,5).

Pracovní poměr: na dobu neurčitou (se zkušební dobou 3 měsíců).

Informace o pozici

Pozice Mistr výroby
Místo výkonu práce Domažlice
Datum nástupu Ihned