Praha

Do našeho týmu hledáme přátelského, sebejistého kolegu na pozici prodejce.

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • výborné finanční ohodnocení
  • roční odměny
  • stravenky
  • příspěvky na firemní dress code
  • firemní akce, teambuilding
  • pravidelné vzdělávaní (produktové školení, prodejní dovednosti)

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání (technické nebo obchodní)
  • výborné komunikační schopnosti
  • reprezentativní vystupování a vzhled
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost počítačových aplikací (MS Office)
  • znalost anglického jazyka
  • prodejní dovednosti

Náplň práce

  • vyhledávání a oslovování nových klientů
  • kompletní péči o stávající klienty
  • tvorbu nabídek a jejich porovnání s konkurencí
  • vedení dokumentace
  • koordinaci mezi prodejem a poprodejními službami
  • budování obchodních vztahů a jejich rozvoj, účast na marketingových aktivitách a akcích firmy.
  • odpovědnost za plnění stanovených cílů

ŽIVOTOPIS nám zašlete na e-mail plzen@europapersonal.cz

Informace o pozici

Pozice Prodejce
Místo výkonu práce Praha
Datum nástupu ihned