Praha

Hledáme nového kolegu na pozici Servisní poradce.

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • výborné finanční ohodnocení, odměny
  • stravenky
  • pravidelné vzdělávaní (produktové školení, prodejní dovednosti)

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • praxe na stejné pozici min. 2 roky
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrá znalost práce na PC
  • znalost anglického jazyka

Náplň práce

  • vykonává příjem, koordinaci, kontrolu, předání a fakturaci servisních zakázek
  • zodpovídá za kvalitu a rychlost provedené práce
  • zadává práci podle týdenního plánu a doplňuje ho podle objednávek zákazníka
  • přijímá telefonické objednávky oprav a zapisuje je do plánu oprav
  • zodpovídá za vystavení faktur firmám uvedeným na interním seznamu
  • objednává ND potřebné k opravám přes skladníka na základě objednávky zákazníka případně složené zálohy

ŽIVOTOPIS nám zašlete na e-mail plzen@europapersonal.cz

Informace o pozici

Pozice Servisní poradce
Místo výkonu práce Praha
Datum nástupu ihned